Мектеп басшылары
Дюсекенов Р.З.«С.Ғаббасов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп» КММ
Жунусов Рухат ҚұрмашұлыШығыс Қазақстан облысы Білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің «Сары-Арқа жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Апенова Гульнара Кенжеболатовна«Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Жезкент кентінің мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сембаева Жибек ОмирбаевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Бесқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Беген орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Амирова Гұлбақыт СадықанқызыШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің «Игілік негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сеилханов Жумат Таукенович Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы білім бөлімінің "Өндіріс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Калынов Мухтар Кожекенович Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңа Ертіс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Джуашева Лунара Коконовна Шығыс қазақстан облысы білім басқармасы катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің «Еркетай» бөбекжайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Антропова Лариса Георгиевна Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің «Тарханка орта мектеп-балабақша кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әшірбаев Ерлан ЖұмаханұлыАбай облысы білім басқармасының Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Т.Хасенұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Садвакасова Зульфия МадениетовнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Сейфуллин атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ажимбетова Каламкас БайкеновнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Т.Көбдіков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сейткожинов Ерлан МаулимжаровичШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "№236 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Серікжанұлы НұрымАбай облысы білім басқармасының Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің «Шар негізгі мектебі» КММ
Кошаева Жанат КойшыбаевнаАбай облысы білім басқармасының Жарма ауданы білім бөлімінің «Мүтән Аймақов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Егорова Жанна НиколаевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Опытнопольск орта мектебі" КММ
Григорова Елена Юрьевна Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Алтай қаласының № 2 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Путилина Екатерина ЮрьевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Алтай қаласының Сағадат Нұрмағамбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нагибаева Фатима ГапаровнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Алтай қаласының мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аралбек Берикулы Көкпекті ауданы білім бөлімінің «Казнаковка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Колесниченко Алексей СергеевичШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Быково негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Семенюк Иван ЕвгеньевичШығыс қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Октябрьск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кузьменко Алла АлександровнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Соловьево орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нуркасынова Динара ЕрзаяновнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің «Ново-Хайрузовка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мухаметкалиева Гульмира НуржановнаАбай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы бюойынша білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
НУРИМАНОВ ЖАСУЛАН АЛИБЕКОВИЧШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің «№3 Күршім гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Игибаев Болат МанаповичШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің «Жолнұсқау негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Руслан ТурлинШығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы білім бөлімінің "Тасарық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кап ЕстайҮржар ауданы білім бөлімінің «Көкөзек орта мектеп-бақша» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекова Куралай АртыкбаевнаШҚО білім басқармасының Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің «Ақтанберді атындағы орта мектеп-бақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кайсенова Мейрамгуль ШакеновнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Т.Тохтаров атындағы мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Каусов Амангелды АдилбековичҰлан ауданы бойынша білім бөлімінің "І.Айтықов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төлеубаева Гүлжан ТөлеуғазықызыАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Н.Г. Чернышевский атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шиянова Карлыгаш ЗаманбековнаАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекттік мекемесі
Курмангалиева Бакытгул КадылбековнаАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік-эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" КММ
Жаксыбаев Мурат ТурсынбековичШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Семей қаласы бойынша білім бөлімінің «№13 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ
Абылкасимов Кайрбек АнуарбековичАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Раймбекова Жанар МанатовнаАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Седых Е.П."Ю.А. Гагарин атындағы №3 жалпы білім беретін орта мектеп"
Сагындыкова Кульжазира АукеновнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің «Барақ батыр негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сатпекова Гульфира Маркеновна Абай облысы білім басқармасының Жарма ауданы білім бөлімінің «Алтынай» бабақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
Бежибаева Гульмира МасхутовнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Маяк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жумакулова Асия МаксутовнаШығыс Қазақстан облысы Семей қаласы білім бөлімінің «№42 жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Окасов Курмаш Бабагумарович"Дарынды балаларға арналған Ш. Уәлиханов атындағы мамандандырылған "Жас Ұлан" ұлдар мектеп-лицей-интернаты" КММ
Тегай Наталья ВладимировнаСемей қаласы білім бөлімінің "Жүсіпбек Аймаутов атындағы жалпыорта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Савинова Людмила Николаевна Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Облыстық мамандандырылған IT-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Саакян Елена АлексеевнаӨскемен қаласы әкімшілігінің "М.Әуезов атындағы №17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мәуітхан ЛяззатШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "№24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Серикбаева Алия ЕлгазыновнаШығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің «№45 бейімделген орта мектебі»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Журавлев Дмитрий СергеевичШығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімшілігінің "№29 мектеп–қосымша білім беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шаянбаева Назерке ОралхановнаАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Жарқын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тайсумова Вероника Романовна Шығыс Қазақстан облысы Білім басқармасы Риддер қаласы бойынша білім бөлімінің «№21 балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Назарбаева Жаныл КайырбековнаШығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің "Оралхан Бөкей атындағы №44 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Рахман ОксюзШҚО ББ «Өскемен қаласындағы Шығыс Қазақстан облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған «БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ» лицейі» КММ
Кенжин Махмут ҚажығұмарұлыШығыс Қазақстан облысының білім басқармасының Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы №33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санатова Айгуль МустафиновнаШығыс Қазақстан облысының білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "№30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Омарова Жанат МухтаровнаӨскемен қаласы әкімдігінің "№2 жалпы білім беретін мектеп мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аркабаева Манар КасеновнаҮржар ауданы білім бөлімінің «Б.Тұрлыханов атындағы орта мектебі- бақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Акеев Саят БақтыярұлыҮржар ауданы білім бөлімінің «Қарабұта орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ринат Араратұлы Көкпекті ауданы білім бөлімінің «А.С.Пушкин атындағы орта мектебі» КММ
Шакенова Надира Маженқызы Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы білім бөлімінің "Кішкенетау орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Багисова Баян Капезовна "Көкпекті ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің «Ж.Болғанбаев атындағы Самар орта мектеп- лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Авленов Абай ТаласовичАягөз ауданы білім бөлімінің «№10 қазақ мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Артемов Андрей АлексеевичАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің «№9 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекеме
Орынбекұлы Нұрлыбек Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Исабаева Фарида КауткановнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Бородулиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Тополёк" балабақшасы" КМҚК
Гончарова Светлана БорисовнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Бородулиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Солнышко" балабақшасы" КМҚК
Исканова Назигуль ЕрмековнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Аманжолов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тотекина Назигуль АнуарбековнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің «Шәкәрім атындағы №4 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Гроза Ирина АнатольевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Бородулиха ауданы бойынша білім бөлімінің «Балдәурен» балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Адильбаева Венера Аргынкызы Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
ЖАКИПЖАНОВА ГУЛЬМИРА САЙЛАУБЕКОВНАШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Шүлбі жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Караталова Алия БолатбекқызыШығыс қазақстан облысы білім басқармасы катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің «Малонарым ауылындағы бөбекжай» КМҚК
Абдрахманова Алия ТлеубековнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің «Алтынбел ауылындағы «Балдырған»бөбекжайы»КМҚК
Тинькова Светлана ЮрьевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейі" КММ
Раимханов Асхат МуратовичШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шығыс Қазақстан облысының ерекше режимде ұстайтын арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Айбеков Айдын АбрашовичШҚО білім басқармасының "Семей қаласындағы Шығыс Қазақстан облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицейі" КММ
Касенбаева Айгуль КасенбаевнаАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шаған кентінің №24 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Васильев Андрей Геннадьевич«Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің «Черемшанка ауылының балалар музыка мектебі» КМҚК
Нұралдинов Айдын ТлектесұлыКоммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 45" отдела образования города Семей управления образования области Абай
Долдонова Гульмира СаиндолдиновнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Чиркаин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Какаулина Людмила НиколаевнаШҚО білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің «Камышинка жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы» кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Крахмалева Наталья ВасильевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Крестовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Серикбаева Айгуль ОразовнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Жұлдыз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бровкина Наталья Викторовна Абай облысы білім басқармасының Бородулиха ауданы білім бөлімінің «Жезкент балалар музыка мектебі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Щеглова Ольга НиколаевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Риддер қаласы бойынша білім бөлімінің "№25 "Ромашка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Тлебалдина Сара Калеловна Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің «Айжұлдыз» бөбекжайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Бектыбаева Рауиля ОразхановнаАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "А.Ибраев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ержомарт Меруерт АскербековнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің «Айгөлек» бөбекжайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Тулеуов Каныш МаксутовичАбай облысы білім басқармасының "Геодезия және картография жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Нарбинова Галина ИсатаевнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Чамакаева Асем ХамитовнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қасым Қайсенов кентінің орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жаркенова Камшат КабышовнаШығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Мустафина Гульчат Чайхановна Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің «Жаңаауыл негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ибраев Нурлан БалхашұлыАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Б.Исадилов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нурахметов Жасулан АскаровичАбай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Талица негізгі жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі